Home

paascollecte PKA 600Vergeet u de paascollecte niet? Het doel van de collecte is ‘Durfte geven om en voor jongeren’. Het afgelopen jaar waren weinig activiteiten mogelijk, maar het jeugdwerk heeft niet stil gestaan. Gestart is met ‘Durfte’. In de folder die u heeft ontvangen kunt u hier meer over lezen.

Gemeenteleden van wie het e-mailadres bekend is hebben een e-mail met een verzoek om bij te dragen aan de paascollecte ontvangen, met daarbij de folder van uw wijkgemeente. U heeft een inlogcode en een link ontvangen om via iDEAL bij te dragen aan de collecte.
U kunt ook bijdragen aan de collecte via de Scipio app en via bankrekeningnummer NL22RABO 0373 7157 30.

Alvast hartelijk dank voor uw bijdrage!
Medewerkers Kerkelijk Bureau

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten