Home

Open huis Assen

Open Huis van de Kerken, in Assen houdt op Koningsdag 27 april aanstaande open huis.


Op Koningsdag is het Open Huis van 10.00 - 16.00 uur geopend. Iedereen is van harte welkom. Maak kennis met de rijke historie van het Open Huis en haar plaats en taak in de lokale samenleving. Met: - Om 10.00 uur, onder begeleiding van een trompettist en zanger, het Wilhelmus zingen
- 2e handsspullenmarkt (verkoop mooie/bruikbare items)
- Grabbelton voor kinderen
- Koffie/thee met cake € 1,50
- Vrijwilligers die uitleg geven over het Open Huis
- Vrijwilligers informatiestand

Algemeen: Het Open Huis van de Kerken te Assen is er voor iedereen die behoefte heeft aan gezelschap, gezelligheid, rust of bezinning, (soms letterlijk) warmte, een praatje maken, een gezelschapsspelletje doen, hulp op levensbeschouwelijk of maatschappelijk gebied, of gewoon simpel even ergens een kopje koffie willen/ kunnen drinken en een krantje lezen. Het Open Huis biedt een huiskamer gevoel.

Brink 25 te Assen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Jans Enting, voorzitter
Maria Dreesens-Willeman, secretaris

www.openhuisassen.nl

Zoeken

Komende activiteiten