Home

20221014 Sinterklaas collecte diaconie pga BAls het vieren van een verjaardag of het Sinterklaasfeest niet door kan gaan omdat de ouders daar eigenlijk geen geld voor hebben, is dat voor een kind heel verdrietig.

Kinderen in armoede gaan ons aan het hart.

Het is inmiddels dan ook een goede traditie geworden dat de diaconie in de maand november een vrije collecte houdt om de Goedheiligman een handje te helpen. Dit jaar is deze collecte op 6 november 2022.

Met de opbrengst geven we cadeaubonnen weg, zodat de ouders inkopen kunnen doen voor het kinderfeest. Op die manier krijgen de kinderen ook echt iets wat ze het liefst willen hebben. Het bedrag dat we per gezin kunnen uitdelen is afhankelijk van de opbrengst van de collecte.

We hopen dat u ook wilt bijdragen aan een mooi Sinterklaasfeest voor alle kinderen in onze wijk. U kunt een gift overmaken via de scipio app of via de bankrekening van de PKA: NL25 RABO 0373 7155 79 t.n.v. Prot. Gem. Assen.

Wij bevelen deze collecte van harte bij u aan!

Hartelijk dank namens de diaconie. Ineke van der Wiel

20221014 Sinterklaas collecte diaconie pga

Zoeken

Komende activiteiten