Home

2202 11 11Opbrengst actie Kerkbalans Meer dan 80% van de kerkbalansopbrengst komt van leden ouder dan 60 jaar. De middengroep (leden tussen de 40 en 59 jaar) draagt 16% bij en de gemeenteleden onder de 40 jaar dragen bijna niets bij.

Het zijn dus de ouderen die het werk van de kerk financieel mogelijk maken. Sommige ouderen hebben meer financiële ruimte dan de gemeenteleden in de middengroep en de jongeren. Bovendien zijn er meer ouderen dan jongeren lid van de kerk. Hoe zorgen we ervoor dat de PKA in 2030 nog een vitale en betekenisvolle geloofsgemeenschap is in Assen?

Reacties:

Gerard Schoep, voorzitter Algemene Kerkenraad
Ernst Lutgert, voorzitter College van Kerkrentmeesters

Zie ook:
Ledendaling Protestantse Kerk Assen
De PKA vergrijst - Is dat een probleem?
Inkomsten Actie Kerkbalans dalen aanzienlijk

Zoeken

Komende activiteiten