Home

2022 12 22OekraineDe PGA-brede actie voor Oekraïne, heeft nu bijna € 25.000,- en negen geschonken aggregaten opgeleverd. Een onverwacht mooi resultaat. Hartelijk dank daarvoor! Stopt de actie nu? Nee, integendeel. Het tweede transport met hulpgoederen is onderweg en een derde wordt voorbereid.

Ons netwerk in Oekraïne zorgt ervoor dat de goederen terecht komen in plaatsjes in de bevrijdde gebieden. Daar waar het hard nodig is om de winter door te komen. We gaan ook de komende tijd meehelpen aan het herstel van de Herberg in Oekraïne. Dat kan met het aansteken van de vrede-kaars, een moment van stilte, een donatie via IBAN NL21 RABO 0373736118 van de Wijkdiaconie Vredenoord ovv gift Oekraïne. 
Sta even stil bij Oekraïne.
Namens de diaconie van Vredenoord: Henk Siekmans, Ralph du Long en Helene van Noord.    

Zoeken

Komende activiteiten

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.