Home

2023 01 11Lastige keuzes rond levenseindeRond het levenseinde heersen veel vragen. Het valt niet mee om die vragen onder ogen te zien en/of er met naasten over te spreken, maar belangrijk is dat wel.

Hoe kijken we aan tegen goede zorg als het einde nadert, hoe gaan we om met vragen rond euthanasie, wat doet het met ons dat er wordt gesproken over 'voltooid leven'? En hoe gaan we als gelovige mensen met dit soort vragen om? Een avond met uitleg over deze zaken én ruimte voor vragen en gesprek. Nicoline van de Peppel (verpleegkundige) en ds. Elly Veldman (ouderenpastor) leiden deze avond.

Datum: dinsdag 7 februari

Tijd: 19.30 uur in de Bron

Opgave bij Elly Veldman: of 06 187 613 66 (bij voorkeur per app of sms)

Zoeken

Komende activiteiten

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.