Home

nieuwsbriefVanaf nu kun je je aanmelden voor de digitale nieuwsbrief van de Protestantse gemeente Assen. Hoe?

Aan de linkerkant op deze webpagina vind je het aanmeldscherm (n.b. onderstande plaatje is dus geen aanmeldscherm; je moet echt naar het aanmeldscherm aan de linkerkant op deze pagina of op de homepage):
nieuwsbrief inschrijven2
Vul hier je naam en mailadres in, vul de oranje code in het grijze rechtervakje in en klik op de knop Aanmelden.

Je ontvangt een bevestigingsmail. Klik daarin op de link Klik hier om uw aanmelding te bevestigen.

Je ontvangt dan een mail met de mededeling dat we je inschrijving hebben ontvangen. Je inschrijving is afgerond.

Zoeken

Komende activiteiten

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.