Home

OpenHuis 02Wat staat in de diverse verkiezingsprogramma’s over: eenzaamheid onder ouderen, saamhorigheid in de samenleving, (geestelijke) gezondheidszorg, (probleem) jongeren, dak- en thuisloosheid, vluchtelingenopvang etc. Om antwoord te krijgen op deze vragen organiseert het Open Huis op een aantal zaterdagen in februari en maart politieke bijeenkomsten waar afgevaardigden van de Asser politieke partijen toelichtingen geven op hun verkiezingsprogram-ma en in gesprek gaan met onze gasten, genodigden en bezoekers.
De derde bijeenkomst vindt plaats op 24 februari 2018 om 15.00 uur en wordt verzorgd door het CDA Assen.

Zie voor het gehele programma: http://www.openhuisassen.nl/

 

 

Volgende bijeenkomsten:
10 februari: SP
17 februari: PLOP
24 februari: CDA
3 maart: D66
10 maart: GroenLinks
16 maart: PvdA
17 maart: VVD

PvdA en D66 komen zo mogelijk ook nog een keer.

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten