Home

Gasselte kerkVoor de 15e keer gaan we weer op pad voor een pelgrimage naar de Jacobuskerk in Rolde. Deze keer starten we in Gasselte, vanuit het Witte Kerkje aan de westkant van het dorp. Dat doen we op zaterdag 24 maart, de dag voor Palmzondag. Dat is deze keer heel vroeg in het voorjaar, maar ongetwijfeld kunnen we onderweg al de eerste lenteboden zien. Met aandacht voor landschap, natuur, vergezichten. Er is uitleg, er wordt gezongen, er worden verhalen verteld.

Zoals altijd wordt de tocht afgesloten met een vesper in de gastvrije Jacobuskerk. De tocht zal ongeveer 15 kilometer lang zijn. Halverwege zal een 'opstappunt' worden geregeld voor pelgrims die een halve tocht willen meemaken.
In de Kerkbladen van begin 2018 zult u nadere informatie kunnen lezen.

Datum  24 maart 
Tijd 10.00-16.00 uur
Startplek Witte kerkje van Gasselte
Kosten Vrije collecte
Informatie Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (06-11624284), Joost Toussaint, Frits de Bos

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten