Home

KliederkerkEr is weer Kliederkerk op zondag 27 mei, 15.30 uuur (zaal open 15 uur) tot 17.30 uur. Voor alle kinderen van 0 tot 12 jaar, met hun ouders, grootouders/verzorgers en eventueel tienerbroers of -zussen: zingen, bidden, een bijbelverhaal met ietsleuks eromheen, knutselen en samen lekker eten. Kijk hier voor grotere afbeelding,

Locatie: zaaltje van het Leger des Heils, Rolderstraat 104 Assen. Toegang gratis. Aanmelden: graag via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., in verband met het koken. Maar we houden uiteraard ook enkele plaatsen open voor last minute beslissers! Info: ds. Esther Struikmans, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 050 – 3133619.

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten