Home

vakantieMIJtasVanuit het college van diakenen van de Protestantse Gemeente Assen hebben we besloten om de vakantietas voor de kinderen van ouders van de voedselbank als eerbetoon te vernoemen naar het sociale gezicht van Assen: Marjan IJzerman. Bescheiden als ze was willen wij in haar lijn (bescheiden 'MIJ' in vakantietas) haar gedachtengoed en haar werk voor Budget Support hoog houden.

Daarom zullen op maandag 9 juli om 13:00 uur aan de Brunelstraat 22 (voormalig gebouw Bibliotheek centrale) aan de organisatie van de voedselbank de gevulde vakantieMIJrugtassen worden uitgereikt. Aanwezig zullen zijn beide dochters van Marjan en de werkgroep die dit mede mogelijk heeft gemaakt namens het College van Diakenen van de Protestantse Gemeente Assen.

In de rugtas zitten binnen- en buitenspelletjes en iets voor waterpret en uiteraard een goed boek, met dank aan Intertoys Van der Veen en Rapunsel. Ook is er verbinding gezocht met het Duurzaamheidcentrum, dat ook meewerkt.

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten