Home

Vredesweek 2018 kleinVrede door de generaties heen…, dat is het thema van de bijeenkomst in de Vredesweek op donderdagavond 20 september. Philip Messak, voormalig commandant bij Dutchbat III in Srebrenica en nu directeur van de VMBO-school Vincent van Gogh, gaat met ons over ‘vrede’ te praten. VREDE… voor ons in Nederland heel gewoon… of lijkt dat maar zo?

Wat zien we als we eens onder de oppervlakte kijken? Op veel plekken op deze aardbol is er trouwens helemaal geen vrede… een bedreigende gedachte! Kan vrede overgedragen worden van de ene generatie op de andere? Vrede: verbeter de wereld, begin bij jezelf!

Jongeren doen aan deze avond mee. Na de pauze zal er dan ook een jongerendebat zijn. Het thema wordt dan toegespitst: ‘Vrede en Sociale Media’. Welke rol speelt ‘vrede’ in de levens van onze jongeren? En kunnen sociale media als Facebook en Instagram daaraan bijdragen of gebeurt ook wel eens het tegendeel?


Wanneer: 20 september
Hoe laat: 19:30-21:30 uur
Waar: kerkelijk centrum ‘De Bron’, Einthovenstraat 28.

Deze avond wordt georganiseerd door het PLOA, het Platform Levensbeschouwelijke Organisaties Assen.
Namens het Platform,
Nasr Erhabbi, voorzitter

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten