Home

Alom gedenken 2017Op zondag 28 oktober wordt op de begraafplaats De Boskamp in Assen voor de tiende maal het Alom Gedenken gehouden. Marinus van den Berg geeft om 15.00 uur een lezing in de Berkenzaal van rouwcentrum De Boskamp. Hij schreef boeken en gedichtenbundels en kan als geen ander met eenvoudige woorden en verhalen troost bieden. Thema: Om nooit te vergeten.

Meer informatie is te vinden op onze website Alom gedenken

Wilt u meewerken met dit Alom Gedenken. De organisatie is nog op zoek naar:
- vrijwilligers zij kunnen ingezet worden om bezoekers te begeleiden naar een graf, om koffie te schenken of kaarsen/steentjes uit te delen
- dichters of mensen die gedichten kunnen declameren
- musici die een instrument bespelen
- een koor met leden die a capella een bijdrage kan leveren
 
Meer informatie nodig, of iemand willen aanmelden?
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten