Home

Provinciehuis AssenJaarlijks organiseert de werkgroep Economie & Geloof een bezoek aan een bedrijf of organisatie om te zien en te vernemen hoe men daar omgaat met het thema duurzaamheid. Dit jaar zijn we welkom in het Provinciehuis te Assen (Westerbrink 1). Het bezoek staat gepland op dinsdag 28 mei van 14.00 tot 16.00 uur inclusief een rondleiding door het gebouw.

Verzamelen doen we om 13.55 uur bij het Provinciehuis. Voor onze gastdames en -heren is het fijn te weten met hoeveel mensen we denken te komen. U kunt zich bij mij aanmelden, bij voorkeur per mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Als dat niet lukt, kan het telefonisch (0592) 345 380. Voor zo ver nu bekend zijn er geen kosten verbonden aan het deelnemen.

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten