Home

Kerkbalans nwestijl2020lcDit jaar heeft u voor het eerst de mogelijkheid om uw toezegging voor de actie Kerkbalans al vanaf 7 december online door te geven. Dit kan via de app of door middel van deze link. Gemeenteleden van wie het e-mailadres bekend is op het Kerkelijk Bureau krijgen in de eerste week van december een e-mail met de vraag of zij hun bijdrage voor de actie Kerkbalans 2020 online willen toezeggen.

Bij de e-mail ontvangt u in de bijlage de folder en de brief van de voorzitter van de wijkkerkenraad.
Als u online heeft toegezegd, krijgt u in januari geen brief meer voor de actie Kerkbalans bij u thuis bezorgd.
Het Kerkelijk bureau stelt het erg op prijs als u online uw toezegging voor de Actie Kerkbalans wilt invullen. Het scheelt veel tijd en papier, dus ook veel geld!
Wij danken u alvast van harte voor uw toezegging voor 2020 en zullen u t.z.t. op de hoogte stellen van de opbrengst van de actie Kerkbalans!
Mogen wij weer op uw toezegging rekenen?

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten