Anbi gegevens

Jas met een verhaalWe kennen het allemaal: kleding in je kast wat je bijna niet hebt gedragen afgelopen jaren en waar je niets meer mee doet, een T-shirt te groot of te klein gekocht… Dit kan allemaal naar de kringloop, maar wat gebeurt er dan mee?
Beter nog: doe er iets mee, aanpassen, opleuken of maak er iets helemaal nieuws van. In maart en april geeft Bee-Dressed een workshop in Assen waarin van oude spijkerbroeken een nieuwe jas kan worden gemaakt. Vintage Look. Daar komt het nog van pas: de spijkerbroek met een slijtplek of klein gaatje, de te klein geworden spijkerbroek van je dochter. Of misschien wil je een jurk of blouse gaan restylen, maar je weet niet hoe je het moet aanpakken? Neem deze kledingstukken mee naar de workshop ‘Jas met een verhaal’.

Plaats: De Bron
Data: 18 maart, 1 april, 15 april en 22 april
Tijd: 19.30-21.30 uur
Kosten: €35,- voor vier avonden
Meenemen: Je eigen naaimachine en de kleding die je wil gebruiken
Begeleiding: Linda Dijkstra.
Opgave:

Wij versturen een betaalverzoek. Nadat het verschuldigde bedrag op de rekening van Bee-Dressed is bijgeschreven, is de inschrijving definitief.

 

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten