Privacy (AVG/GDPR)

Klomp KeesUpdate: lees het artikel in Trouw over Kees' nieuwe boek dat hij schreef samen met econoom en adviseur Shinta Oosterwaal.
De eerste woensdag in november: dankdag voor gewas en arbeid. De werkgroep Economie & Geloof pakt de draad weer op met de inmiddels traditionele Dankdaglezing in het teken van duurzaamheid. Dit jaar hebben we Kees Klomp bereid gevonden de lezing te verzorgen in de Jozefkerk, aanvang 20:00 uur (zaal open 19: 30 uur).
De in Drouwen woonachtige Kees Klomp, lector Betekeniseconomie aan de Hogeschool van Rotterdam, is sinds 2006 een hartstochtelijk voorvechter van de Betekeniseconomie, waarbij het gaat het om sociale, economische en/of ecologische duurzaamheid, de drie P’s (People -mensen-, Planet -het milieu/de natuur- en Prosperity -welzijn/voorspoed-). Kees voegt daar een vierde P aan toe: die van Purpose (de intentie).Eigenlijk is dat wat wij in de kerk ook wel onze spirituele duurzaamheid noemen. Kees neemt ons op 3 november onder de titel ‘Verweven Waarde’ mee naar een economie met betekenis, een basis voor goede voornemens na de lockdown.

Aanmelding vooraf is noodzakelijk vanwege het beperkte aantal plaatsen. Verder zijn de regels zoals bij kerkgang van toepassing, waarbij we ervan uitgaan dat u bij (gezondheids)klachten thuisblijft. Bij grote belangstelling wordt de bijeenkomst ook gestreamd.
Aanmelden per email:
Onder de aanwezigen wordt op deze avond een aantal boeken van Kees verloot.

De toegang is gratis met de mogelijkheid tot een vrijwillige bijdrage na afloop.
Meer informatie bij Otto Lussenburg, email:

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten