Privacy (AVG/GDPR)

kerstreis2 600pxOp weg naar de stal…
Jozef en Maria gaan om 19.00 uur vanaf de nieuwe startplaats (op de parkeerplaats voor Lombok) op weg naar Bethlehem. In de herberg (Lombok) is geen plaats. Ze worden verder gestuurd naar de Brinkstal. Daar wordt het kindje Jezus geboren. Buiten bij de stal zingt dan een mooi engelenkoor. Daarna gaan er drie koningen op weg. Ze komen eerst bij het paleis van koning Herodes (de Pauw), maar daar is het kindje niet. Ze gaan dan ook naar de stal en vinden het kindje daar, geven hun cadeaus en luisteren naar de muziek.

U kunt aansluiten in de stoet achter Jozef en Maria, maar u kunt ook uw eigen route kiezen en zelf de verschillende plaatsen bezoeken. Overal, in het paleis, in de Duif, in de herberg en in de stal is een doorlopend muziekprogramma. (de stal is pas om 19.45 uur open nadat het kindje geboren is). Buiten zijn lichtjes en overal is er zang en muziek, o.a. van gospelkoren El Elohim en Spirit, midwinterhoornblazers, een harpiste, de Notenkrakers en Oranje, de Vanboeijen huisband en zanggroepjes zoals de cantorij van De Duif, Carol Singers, en op diverse plekken zijn drankjes en hapjes te koop. Om 20.45 uur besluiten we met samenzang in de Kluut.

Alle optredens zijn gratis, maar voor de consumpties vragen we wel een consumptiebon. Deze zijn te koop in De Duif en herberg Lombok, en in de voorverkoop bij de receptie van Park Diepstroeten (vanaf 12 december).
Vraag familieleden, buren en bekenden mee naar de velden van Bethlehem op park Diepstroeten. (bij extreem weer, kijk even op de website van De Duif of de reis doorgaat.

U kunt zelf bepalen waar u op welk moment wilt zijn. Overal is een doorlopend muziekprogramma.
De toegang is gratis.
Voor hapjes en drankjes zijn consumptiebonnen te koop in Lombok en De Duif, en in de voorverkoop bij de receptie van Park Diepstroeten (vanaf 12 december).

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten