Privacy (AVG/GDPR)

Kop dr veur01Het begon met een fotoboek dat ik kocht. Ik werd er zo blij van: dat gun ik u ook… Het boek bevat foto’s van mensen in Manchester tijdens de eerste lockdown. Ze zijn gefotografeerd door een raam van hun huis, de fotograaf buiten, de bewoners binnen. Ik maak zo’n boekje om vast te leggen hoe wij als gemeenteleden van de Protestantse Kerk Assen de tweede lockdown doorkomen. Het enthousiasme bij de eerste groep gemeenteleden is groot, de foto’s zien er surrealistisch uit met alle spiegelingen, maar ze zijn geweldig! Ik maak 200 portretten van PKA-huishoudens in Assen. Help me!

Doe mee? Mail zsm naar uw naam en adres, dan kom ik op de fiets langs om een foto te maken. Het moet voor 19 januari, dus ik wil zo goed mogelijk mijn route inplannen. Als u zich opgeeft, geeft u toestemming de foto te gebruiken in het boekje.

Het boekje: een A5-softcover boekje met meer dan 200 bladzijden foto’s. Ik ga zo’n 400 exemplaren drukken. Het gaat niet meer kosten dan € 15,-.

Lock down, kop d’r veur laat zien hoe de gemeenteleden zich door deze lockdown heen slaan, maar het is ook een prachtige herinnering aan deze vreemde en heroïsche tijd en de veelkleurige gemeente die we met ons allen vormen.

Otto Lussenburg

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten