Privacy (AVG/GDPR)

Logo PKA kleur 200x284Door de huidige lockdown is het helaas niet mogelijk de gemeenteavond op de gebruikelijke wijze te laten plaatsvinden. Het gaat deze keer online gebeuren. Onderwerp is het advies van de commissie Predikanten en Gebouwen aan de Algemene Kerkenraad over de toekomst van de PKA.

De gemeenteavond wordt vanaf 19.55 uur gestreamed vanuit de Jozefkerk. De link naar de Jozefkerk YouTube stream is: https://tinyurl.com/JozefkerkAssen-Live of naar Youtube.com gaan en zoeken op: Jozefkerk Assen en klikken op het logo.

 

Vooraf kunt u kennis nemen van het advies. Vragen kunt u indienen per mail of per post naar het Kerkelijk Bureau, Collardslaan 2a, 9401 GZ Assen.
Heeft u een YouTube account, dan is het mogelijk om tijdens de presentatie via de chatfunctie vragen te stellen, anders kunt u de vragen ook mailen naar eerder genoemd mailadres. Om optimaal aan de live stream te kunnen deelnemen kunt u deze het beste volgen via een pc of een tablet.

Namens de Algemene Kerkenraad,

Bert Smit

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten