s5 logo

Fotoverslag uit Oekraïne

2023 07 21 Sta op voor OekraineIn het Kerkblad van donderdag 20 juli leest u een verslag over het transport van schoolspullen naar Novovorontsovka. Inmiddels is dit zesde (!) transport uit Assen succesvol aangekomen en gelost. De lokale bevolking liet zich niet onbetuigd in hun dankbaarheid en dat ondanks alle stress die de oorlog met zich meebrengt.

Open het bericht en klik op de kleine foto voor een impressie.

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.